5 Beds
5,804 sqft
$2,300,000
6355 65th Street Vero Beach FL, 32967
Price per sqft
$396.28
Built in
2002
Property size
5,804 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1057068
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
6
Full Bathrooms
5
Exterior features
Lot Size
4.68 Acres
Other property details
Taxes
$6,921
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of Century 21 Wolfs Crossing Rlty, Emidio DiNardo,
Listing Contact: 407-449-0000